Халява в інтернеті – Чи є вона насправді?

Шукаємо халявні гроші в мережі.

 Халява в інтернеті, а саме халявні гроші – webmoney, Payeer, цікавлять практично будь-якого новачка, який вперше завів собі електронний гаманець. І це не дивно!

 Адже інтернет – це величезний віртуальний простір, в якому можна знайти практично все в безкоштовному доступі, тобто на халяву. І відповідно рано чи пізно у користувачів виникає халявацілком закономірна думка:

 – А чи можна в інтернеті отримати гроші на халяву … або заробити їх яким-небудь легким “халявним” способом?

 Погодьтеся що, і Ви про це теж думали, чи не так? Не буду приховувати – у мене все було точно так само. Як тільки я дізнався, що таке електронні гроші, я відразу почав серфити по мережі в пошуку дуже улюбленої всіма нами халяви …

 Про те, що з цього вийшло, і про те, чи варто займатися пошуком халяви в інтернеті взагалі і піде мова в даній статті …  Ну що вперед за халявою? 🙂

 Халява в інтернеті – Халявні гроші wmz, wmr є вони?

 Як мною вже було помічено раніше – шлях будь-якого новачка, який вирішив заробити (отримати) в інтернеті перші гроші на свій гаманець не рідко починається саме з пошуків халяви – халявних сайтів, бонусів, заробітків на халяву і всього іншого.

 Так було і у мене свого часу, так було і у багатьох моїх знайомих і можливо така ж ситуація зараз і у Вас. Одним словом, грошова халява в інтернеті і її пошук приваблює багатьох людей.

Речова халява

Що це таке? Під халявою мається на увазі відсилання всім бажаючим безкоштовно різних товарів.  Навіщо це робиться? Зрозуміло, халяву розсилають небезкорисливо. Просто це такий маркетинговий хід, покликаний знайомити потенційних споживачів зі зразками нової продукції і таким чином підвищувати її популярність. Інакше кажучи, речова халява – черговий лик пані Реклами. Є ще один варіант халяви – розсилка всяких фішок від релігійних організацій, але ж і це теж реклама, тільки не товарів, а самих цих організацій. Найчастіше висилають:

  • Постери;
  • Наклейки;
  • CD,DVD диски;
  • Плакати;
  • Каталоги товарів;
  • Пластикові картки;
  • Буклети;
  • Зразки продукції (пробники).

   Якщо вас приводить у захват думка про отримання по пошті всього цього  – прапор вам у руки! Майте на увазі, що найбільш поширена розсилка зразків продукції за кордоном: левова частка повідомлень про нову халяву надходить саме звідти. Тому заповнювати форми для отримання халяви з-за кордону потрібно латиницею.

 Підводні камені речовий халяви

  free-halyava Пошук халяви в мережі – справа клопітна та довга. Набравши в будь-якій пошуковій системі слово “халява”, ви отримаєте море, ні, океан посилань. Ось, наприклад, поточна статистика Яндекса за запитом “халява в інтернеті“: Результат пошуку: сторінок – 545 378, сайтів – не менше 647.

   99% з цих посилань виявляться для вас марними. Перш за все, на більшості сайтів ви взагалі ні халяви, ні посилань на неї не знайдете, а побачите там що-небудь, що абсолютно не має ніякого відношення до халяви, наприклад, посилання на САР (а це ніяка не халява ні з якої точки зору, а справжня робота, причому низькооплачувана). Справа в тому, що дуже часто це чарівне слово використовується для залучення інтересу до сайту.

   Ще ви можете наштовхнутися на сайти, які кричать про те, що прямо зараз, терміново, в рамках короткої рекламної акції ви можете замовити собі комп’ютер,  цифровий фотоапарат, або мобільник і т.п. Наводяться також фотодокази отримання цієї халяви. Ви йдете по посиланню – і не виявляєте там нічого. А просто сторінки, на які ви потрапили, мають від народження два-три роки – тоді як рекламні акції, як відомо, за часом вельми обмежені.

   Часто такі сайти виводять вас на міжнародний аукціон Ebay, який і справді іноді проводить такі безкоштовні акції, але – для зареєстрованих користувачів, які причому, активно беруть участь в торгах, так що навряд чи ви зможете поживитися і там.

   Не треба також ніколи забувати, що цим магічним словом вас можуть заманити на сайт, що кишить небезпечними сценаріями Java і Visual Basic, покликаними завантажити на ваш комп’ютер віруси.

   Наступний небезпечний момент. Заповнюючи форми на сайтах для отримання халяви, ви повинні віддавати собі звіт в тому, що ви повідомляєте адресу своєї поштової скриньки! І тим самим ви в переважній більшості випадків власноруч заносите себе в базу для спаму! У найважчих випадках кількість спаму стає таким лавиноподібним, що приходиться такий ящик видаляти.   До речі, повідомляючи свій реальний адрес на сайті-роздавальнику халяви, теж будьте готові до того, що до вас можуть почати приходити пачки рекламних буклетів, листи з “унікальними пропозиціями” і т.п.

   Якщо інформація вище ще не відвернула від бажання халяви, можете спробувати пошукати халяву, на сайті Freedisk.ru, там збір інформації про халяву в мережі здійснюється професійно.

Грошова халява

   В рунеті можна зустріти сайти, які щодня видають невеликі бонуси (кілька копійок) своїм відвідувачам моментально на WMR-гаманець Webmoney. Все, що вам потрібно зробити – це ввести в формі виплати бонусу номер свого гаманця (іноді WMID) і контрольні цифри. Потім ви натискаєте кнопку для отримання бонусу – і гроші автоматично відправляються на ваш гаманець. Ніякого обману і ніякого підступу! Це просто один із способів підвищення відвідуваності сайтів.

 Бонус

  Існує різновид роздачі бонусів з сайтів – поворотні бонуси. В цьому випадку вам відправляються гроші лише після того, як ви самі відправите певну суму на вказаний на сайті гаманець. Халява полягає в тому, що сума поворотного бонусу більше ніж та сума, яку відправите Ви.

   Зрозуміло, на кожному такому сайті на один гаманець і з одного IP грошики можна отримати не більше одного разу на добу – інакше б роздавальники халяви просто розорилися. Якщо ви фанат, якщо вам не шкода свого часу, і якщо ви маєте таку можливість – міняйте IP, створіть нові гаманці і спробуйте отримувати бонуси з кожного такого сайту.