Бонуси  WebMoney або перші 5 копійок Безкоштовні WMZ і WMR.

Трапляється таке … знадобилися Вам гроші на гаманець вебмані, наприклад голд прикупити в ігрі … а ніяк – тому, що грошей не вистачає. Рішення очевидне – гроші треба взяти в інтернеті. У мережі є сайти, які роздають WMZ і WMR бонуси безкоштовно без реєстрації на гаманець WebMoney. Звичайно, вони роблять це в рекламних цілях, але нам то все одно – взяв та й отримав 5 копійок на WMR гаманець безкоштовно, а вони нехай радіють, що ви зайшли на їхній сайт. І всі Бонусзадоволені. За один раз може, ви дуже багато безкоштовних бонусів вебмані не наберете, але вода камінь точить … Крім того, зрідка зустрічаються бонуси WMZ і навіть бонуси WME. Бонуси WebMoney з таких сайтів отримати легко, просто вводите номер гаманця і вам приходять бонуси WMR моментально на гаманець (ну або майже моментально). Як правило, бонуси WMR можна отримувати раз в день, а бонуси WMZ і бонуси WME раз в 7-10 днів. Ще потрібно ввести код з картинки для отримання бонусу. Хочу уточнити – коли будете переходити за посиланнями розташованим нижче, щоб отримати бонус на WebMoney гаманець, то шукайте поля для введення WMR гаманців де-небудь внизу сторінки, що відкрилася, часто в не примітному місці. Шукайте слова “Бонус”, “Халява”, “Бабло” або щось схоже.

e-dengi – У центрі сторінки введіть WMR-гаманець і код.

wmstream – Внизу центрального блоку зліва в прямокутнику “WMR – БОНУС” введіть WMR-гаманець і код.

coolchange – У стовпці зліва внизу виберіть отримання бонусу на WM або ЯД, потім введіть WMR-гаманець або номер Яндекс.Грошей і код.

wmcasher – У правій колонці в помаранчевому прямокутнику “WMR-БОНУС” введіть WMR-гаманець і код.

astrachange – У стовпці праворуч в блоці “Бонус КОЖНОМУ!” WMR-введіть гаманець і код.

bestchange  У лівому стовпчику внизу виберіть пункт “WMR-бонус”. Введіть WMR-гаманець і код.

obmening – У формі в стовпці зліва сторінки введіть WMR-гаманець і код.

wmt24 – У стовпці праворуч в прямокутнику “WM-Бонус” введіть WMR-гаманець і код.

e-wmmt – У другому справа стовпці внизу введіть WMR-гаманець і код.

wmsim – Виберіть вид бонусу, авторизуйтесь, введіть гаманець. Бонус виплачується раз в 15 діб.

savechange – Подивитися на головній сторінці курс обміну WMZ на WMR, вводити через крапку, а не через кому! Отримати WMR бонус. При бажанні можна повернути половину і отримати ще один, але вже більший бонус WMR.

rubserf – У стовпці праворуч в прямокутнику “WM-Бонус” введіть WMR-гаманець і код.

belkapay – У правій колонці в помаранчевому прямокутнику “WMR-БОНУС”.

oprosinfo – Бонус знаходиться на одній зі сторінок основного меню, внизу. Бонус на такій сторінці знаходиться кілька днів, а потім переміщається на іншу сторінку. WMR-гаманець і картинку.