Корисні поради

Як знайти роботу в інтернеті, як не потрапити на лохотрон. Різні варіанти роботи для звичайних користувачів ПК

Додатковий заробіток сьогодні цікавить багатьох. Тому кожен другий, отримавши доступ до інтернету, починає читати численні оголошення з пропозиціями роботи, сподіваючись знайти для себе щось підходяще.

оголошення

І ось тут рядового користувача ПК очікують різні труднощі.

Головна з них: велика ймовірність того що, швидше за все, ви потрапите на лохотрон, так як багато оголошень пишуть шахраї.

Основні ознаки, за якими можна визначити, що пропонована вам робота – це лохотрон:

  1. На сайтах, що пропонують роботу, одне і те ж оголошення багато разів дублюється. Наприклад, написано: «Збірка кулькових ручок на дому» (місто Київ).Читаємо наступне оголошення: «Збірка кулькових ручок на дому» (місто Миколаїв) і т.д. Тобто, оголошення з однаковим текстом йдуть один за одним, різниця лише в містах.
  2. Оголошення з пропозицією однієї і тієї ж роботи виходить щодня. Можуть змінитися оплата за роботу, ім’я роботодавця, зміниться текст, але основний зміст залишиться тим же.
  3. Обіцянка високих заробітків за виконання нескладної роботи. Подумайте про те, що жоден, реально існуючий роботодавець не буде платити 20-40 тисяч рублів за простий набір текстів чи обробку електронної пошти.лохотрон
  4. Необхідно назавжди засвоїти для себе просту істину, яку пишуть зараз майже на всіх сайтах, що пропонують віддалену роботу: «Гроші роботодавець повинен платити вам, а не ви йому». Наприклад, якщо вам пропонують вислати передоплату за матеріал для вирізання чайних етикеток на дому, за диски з відсканованими текстами і т.д., то це – однозначно лохотрон. Не треба заспокоювати себе думками: «А раптом не обдурять, я не збіднію на 300-500 руб., Це – шанс для мене». Не тіште себе марними ілюзіями.
  5. Шахраї винаходять все нові і нові способи обману довірливих користувачів, при цьому вони бувають вкрай переконливі, призводять масу аргументів, нібито доводять, що це – не лохотрон. Повинен насторожити вже один факт того, що вас довго і наполегливо намагаються переконати в тому, що ви будете непогано заробляти. В інтернеті, як і в реальному житті, не платитимуть 30 тисяч рублів на місяць за виконання простої роботи, на яку ви витрачаєте 2-3 години в день.

Головна порада: знайшовши підходящу, привабливу для вас роботу, введіть в пошуковику цю вакансію, додавши слово «відгуки». Прочитавши кілька відгуків користувачів про цю роботу, вам відразу стане зрозуміло, лохотрон це чи ні.
Хочеться відразу попередити: якщо ви хочете реально заробити в інтернеті, а не отримувати 10-100 рублів на рік, то не витрачайте свій час:

  • На участь у різних опитуваннях. Зараз є кілька сайтів з опитуваннями, де обіцяють хороший заробіток, насправді ж не платять взагалі. Є сайти, де дійсно платять, але їх небагато, і опитування приходять рідко, тому тут багато не заробиш.
  • На написання відгуків на сайті «Отзовік». Сайт непоганий, потрібний, але заробити на ньому неможливо.
  • На спілкування в так званих платних форумах, де всім обіцяють платити за повідомлення.

Найкраще роботу шукати на біржах фрілансу. Є дуже непогані біржі, на яких майже не буває лохотрону.

Починаючи пошуки роботи в інтернеті, потрібно відразу визначити для себе:

  1.  Скільки часу в день ви зможете присвячувати цій роботі.
  2. Чим ви можете займатися. Реально оцініть свої сили,бажання та можливості.

Найбільш затребувані фахівці на біржах фріланса – це професіонали, які добре знаються на різних комп’ютерних технологіях, в програмуванні, веб-дизайні і т.д.

Якщо ж ви звичайний користувач ПК, вільно володієте російською та українською мовами і маєте велике бажання знайти роботу в інтернеті, то шансів у вас менше, але вони є. Однак тут знадобиться чимало терпіння, працьовитості та наполегливості.

Буде простіше знайти роботу, якщо у вас є можливість присвячувати їй цілий день, а не 2-3 години.

Можна виконувати просту, як правило, мало оплачувану роботу з розміщення оголошень на сайтах, з написання повідомлень на форумах, відгуків і т.д.

poproshayka-karikaturaМожна писати реферати, дипломи, курсові.

Можна займатися коректурою текстів, якщо ви володієте бездоганною грамотністю.

Варіантів багато, якщо не сидіти, склавши руки, а пробувати свої сили то тут, то там, обов’язково знайдеться робота, відповідна саме вам.

Швидше за все, чимало часу займе пошук роботи, але як у пісні співається: «Хто шукає, той завжди знайде». Приділяйте пошуку 2-3 години в день, щодня вранці, в обід і ввечері переглядайте пропозиції роботодавців.

Звичайно, найбільший недолік роботи в інтернеті – це відсутність гарантій з оплати праці. Роботодавець дає завдання працівникові, а потім переживає, чи виконає він це завдання в строк або зникне, не пояснивши причини. Працівник же переживає, оплатять йому його роботу.