Скільки можна заробити на САР?

Я сам починав свій перший заробіток саме з САР. Це був 2012 рік. На той момент я думав що це дійсно реальний спосіб добре заробити новачкові. І тут я почав клікати та переглядати всі посилання які знаходяться в серфінгу. Згодом я розумів що клікаючи по посиланнях і переглядаючи сайти, багато не заробиш. І тоді я взявся за виконання завдань. Дійшло до того що я почав отримувати по 50-100 рублів щодня, виконуючи прості завдання. Але до мене знову прийшла геніальна думка: А що якщо зареєструватися хоча б на 5 таких проектах і заробляти на кожному буксе вже по 100 рублів? Загалом я зареєструвався, і з часом почав отримувати вже щодня близько 300 рублів. Але найголовніше те, що при виконанні завдань, я слідував певній інструкції, про яку я вам напишу нижче в секретах заробітку на САР.

internet_money_man_pc
Секрети заробітку на САР.

Секрет №1

Пов’язаний з виконанням дорогих завдань.
Спочатку вам потрібно приділити увагу на пошук і реєстрацію в найкращих проектах інтернету (адже чим більше їх буде, тим більше буде ваш заробіток). Для цього вам далеко йти не потрібно, всі найкращі і перевірені САР знаходяться  на цьому сайті.
Після того як ви вже зареєструвалися на 3-5 кращих проектах, можете забути про такі способи заробітку як: серфінг, кліки, платні листи та інші подібні способи, за виконання яких платять копійки. Основний заробіток на САР – це виконання завдань. Тому заходьте в розділ виконання завдань, в правому меню налаштовуєте за категоріями і на кожному проекті ви вибирайте близько 100 багаторазових завдань (багаторазове завдання – це завдання яке можна виконувати кілька разів) вони відносяться саме до категорій “Тільки кліки” і “YouTube” , Відбирайте завдання за ціною від 1 руб і більше.

Як правило для виконання таких завдань потрібно буде переходити на сайт, клікати по рекламі або переглядати відео в ютубі. Загалом, додаєте всі ці завдання в обране, щоб ви могли їх надалі швидко знаходити. І навіть якщо за виконання завдання ціна буде 2 рубля, і при цьому опис завдання дуже великий, все одно додавайте і такі завдання в обране. Ті ж дії ви робите ще на кількох буксах. Далі ви виконуєте кожне з цих завдань по одному разу. Після чого ви будете виконувати всі ці завдання кожен день. Чим частіше ви їх будете виконувати, тим швидше ви натренуєтеся і незабаром, всі ці 100 завдань будуть виконуватися вами за 1-2 години. Використовуючи даний спосіб, ви будете заробляти щодня мінімум по 100 рублів. Ну а якщо вибирати завдання вже  по 1.50, 2, 3 рубля, то сума буде ще більша. Все що вам потрібно зробити, це всього лише натренуватися і щодня отримувати прибуток. Тепер все залежить тільки від вас. Якщо ви не полінуйтеся робити дані дії, то ви однозначно отримаєте гарний прибуток! Дійте. Все в ваших руках! Повірте! Бездіяльність, НЕ ЗРОБИТЬ ВАС ХОЧ ТРОХИ БАГАТШИМИ!

Секрет №2

Пов’язаний із залученням рефералів.

Зараз практично усі сайти і проекти по заробітку в інтернеті мають свою реферальну систему. Її суть полягає в тому, що ви отримуєте винагороду та % від доходів залучених вами учасників. Ті люди, яких ви привели називаються вашими рефералами тобто запрошеними, а ви, відповідно їх реферер тобто той, що запросив.

Така система заохочення є вигідною і для САР і для учасників.

Цей механізм дуже простий. Після реєстрації вам дають реферальне посилання. Ви його розміщуєте на своєму сайті, на форумах, в коментарях і так далі. Людина, що зареєструвалася по посиланню стає вашим рефералом і ви отримуєте відсоток від його доходів.
Є декілька способів набору рефералів :

  • залучення своїх друзів в реферали;
  • залучення реферала по посиланню;
  • купівля рефералів.

При великій кількості рефералів у вашій команді, ви будете заробляти до 1000 рублів щодня і без зусиль. Потрібно буде лише один раз добряче постаратися, і в подальшому ви просто будете спокійно сидіти і отримувати собі відсоток від їх заробітку. Підкреслю, що система платить від 10% до 60% від заробітку ваших рефералів. Більш докладніше про те як залучити рефералів, читайте ТУТ.