Як залучити рефералів ? Ефективні способи

В інтернеті є дуже велика кількість сайтів з партнерськими програмами, де ви залучаєте людей і вам платять відсотки, Рефпевну суму з їх заробітку або платежу. Новачкам в цій справі дуже складно, тому-що вони не знають з чого почати і задаються питання які способи є для залучення рефералів?

У цій статті я вам розповім де і як можна залучати людей для партнерських програм.
Для початку потрібно знати, що той хто залучає людей тобто рефералів він є рефераводом.

Як набрати рефералів: традиційні безкоштовні способи.
Друзі

Я вважаю, що така думка приходить відразу (у мене так було), можливо просто попросити їх зареєструватися по реферальному посиланю, щоб вам дали якісь бали до рейтингу або порадити наприклад: я ось на даному проекті почав заробляти не хочеш і ти? Гроші відразу прийшли без обману.

Банально звичайно, але все ж спробувати можна. Тільки ось до друзів можна звертатися якщо ви на 100% впевнені що проект не обдурить і що це не якийсь фейк, тому-що якщо їх обдурять може похитнуться ваша дружба.

За допомогою соціальних мереж.

Зараз соціальні мережі дуже швидко розвиваються і це досить ефективний спосіб залучення людей, але вас можуть забанити за спам, або ж дані проекти знаходяться під забороною (мене за реф посилання на Seo Sprint в vk забанали).
соцмережіЯкщо вас не забанили – це означає дані посилання дозволені і як їх тоді поширити? Дуже просто – пишіть пост, копіюйте його  і поширюєте всюди де можна (під постами в коментарях, під фото, створюєте теми і .т.д), чим більший паблік тим краще. Звичайно такі пости часто видаляють, але все ж якась частина аудиторії його побачить і перейде по вашому реф посиланю.

За допомогою форумів.

Дуже простий спосіб заманити людей, але не найефективніший. Шукайте форуми на тематику проектів на яких ви хочете запрошувати людей, чим більше форумів ви знайдете тим ефективніший буде такий спосіб.
Як оформити тему? Створюєте тему або ж повідомлення (для цього зазвичай потрібно реєструватися), коротко опишіть проект або сайт, а внизу напишіть свє реф. посилання і опублікуйте.

За допомогою каналу на YouTybe.

Тут все простіше. Якщо у вас є вже розкручений канал то вам достатньо під відео коротко описати куди ви їх запрошуєте і розмістити свє реф. посилання. Але якщо у вас немає каналу, тоyoutube можна створити свій канал зняти відео про ваш проект, на який ви запрошуєте і чекати поки підуть перегляди і відповідно реферали.

З власного сайту.

Якщо у вас є свій сайт, то вам достатньо створити або розділ про проект або написати статтю. А якщо не збігаються тематики, що ж робити? Все дуже просто, поставити банер з реф. посиланням або ж замість банера додати контекстне посилання, це вже вам вирішувати.
Або створити свій сайт під цю тематику, розписати статті про проект на який ви хочете запрошувати людей і чекати поки він з’явитися в пошукових системах. Це завдання досить важке і довге, тим більше якщо у вас в цьому немає досвіду (можна правда замовити але, хіба це окупиться? Я не думаю).

Скористатися своїми руками і ногами.

Суть полягає в тому що ви пишите на аркуші невеликий текст про проект і вставляєте своє реф.посилання для реєстрації. Тільки ваше реф.посилання потрібно замаскувати. Для цього скористайтеся сервісом скорочення посилань. Потім за допомогою принтера або ксерокса роздруковуєте близько 1000 таких оголошень. На кожному оголошенні, ви повинні внизу зробити 5-8 надрізів, щоб люди могли зірвати шматок листка з вашим реф.посиланням і зареєструватися. Загалом якщо ви хоч раз бачили оголошення, то зрозумієте як все це виглядає. Тепер залишається розклеїти ці оголошення на різних стовпах, на стінах під’їздів і взагалі всюди де є людні місця і там де ходить багато людей. Після розклеювання тисячі оголошень по всьому вашому місту, ваше реф.посилання можуть зірвати 8000 разів. І якщо хоча б з них прийде 1000 рефералів, то ви будете постійно отримувати гарний прибуток.

Платні способи залучення рефералів:

З сайтів для серфінгу.

Даний спосіб залучення рефералів вважається найефективнішим. Можливе залучення 2 способами це за допомогою завдань та за допомогою серфінгу
За допомогою серфінгу: створюємо рекламний майданчик з реферальним посиланням і відправляємо на модерацію (якщо вона є). При перегляді близько 10 тисяч – до 100 реєстрацій на добу, це вже залежить від рекламованого вами САР.
За допомогою завдань: я думаю найкращий спосіб, так як це точно поставлене завдання, люди реєструються і дивляться що це за проект і як показує практика 3-4 з 10 залишаються працювати.
Приклад завдання:

Отримай 5 рублів за реєстрацію!
1. Реєстрація за цим посиланням: http://www.seosprint.net/?ref=6403179
(Реферер повинен бути ID 6403179, якщо інший, то чистіть куки та кеш пам’яті браузера)

2. Увійти в акаунт і отримати статус робочий!
(Щоб отримати статус робочий вам потрібно заповнити особисті дані)

Активність вітається!

Увага! Приймаю завдання тільки тим хто став мої рефералом. Якщо вас немає в моїх рефералах завдання відхиляю.

На сайті в статті про заробіток на кліках є список САР на яких можна запрошувати рефералів.

З контекстних і банерних мереж.

Досить простий спосіб з ефективним ККД за переходами, так як люди зацікавляться вашою рекламою і перейдуть подивитися на сайт який ви рекламуєте. Тільки ось такі мережі можуть не всі сайти прийняти і відхилити.

Купити місце для реф посилання на сайтах.

В інтернеті велика кількість сайтів про заробіток в інтернеті. Багато сайтів описують різні проекти на які і ви запрошуєте людей. Можливо зв’язатися з власником сайту і домовитися з орендою для ваших реф. посилань, про суму та термін вже вам вирішувати.

Поради:

  • Створіть новий аккаунт в соціальних мережах
  • Рекомендую мати два браузера щоб постійно не виходити з одного аккаунта в інший.
  • Додатково зареєструйте нову поштову скриньку, щоб реєструвати аккаунти на форумах і т.д.

Стаття доповнюватиметься згодом.

Якщо у вас виникли питання задавайте в коментарях.